Основні питання перед стартом навчання

За який час я зможу вивчити англійську? Як подолати мовний бар’єр та заговорити? Скільки часу потрібно приділяти навчанню, щоб навчитися спілкуватися англійською мовою? Це основні питання, які турбують людей, що приступають до вивчення іноземної мови. 

Адже кожному хочеться якнайшвидше отримати результат, докладаючи мінімум зусиль. Тож спробуємо розібратися.

Перш за все хотілося б підкреслити, що вивчення іноземної мови на курсах – це ЦІКАВО та ВЕСЕЛО, на відміну від шкільної чи університетської програми. Проте, розпочинаючи вивчення іноземної мови, кожен повинен усвідомлювати, що цьому необхідно приділяти деякий час (від 3х місяців) Тому раджу вам віднестися до вивчення нової мови, як до цікавої та захоплюючої подорожі! Адже всі ми знаємо, що як корабель назвеш, так він і попливе (eng. As you name the boat, so shall it float).

Для ефективного освоєння нової мови необхідно відвідувати заняття, як мінімум, двічі на тиждень. Там ви зможете освоювати граматичні структури, вивчати нову лексику, практикувати навички говоріння та сприймання мови на слух. 

Закріплення пройденого матеріалу необхідне й удома. Для цього вам стануть у пригоді ваші воркбуки (Workbooks).  Без домашніх завдань, звісно, можна й обійтися, але ми ж з вами зараз говоримо про “якнайшвидше”, чи не так? 

Вивчивши нову граматичну структуру, намагайтеся фокусувати вашу увагу на повсякденних ситуаціях, в яких ви могли б застосувати ЇЇ. “Приміряйте” нову граматику  щоденно, та поєднуйте її з новою лексикою. 

Ще один цікавий та дієвий метод “оживити мову” – це застосування ї в своєму хобі!  Чим би ви не цікавилися, намагайтеся читати та дивитися відео про це англійською мовою. Таким чином вивчення мови стане захопливим та цікавим, а не рутинним явищем. 

І на останок  пам’ятайте: знання англійської не тільки розширює кар’єрні горизонти, а й тренує ваш мозок, що є необхідним у будь-якому віці!