5 найкращих серіалів для вашої англомовної практики

Вивчення англійської мови потребує не тільки відвідування занять та розмовних клубів, а й підключення додаткових джерел англомовного середовища. Одним із яких є фільми та серіали. Сьгодні ми розглянемо саме серіали, які допоможуть вам покращити навички сприйняття іноземної мови на слух, розширити словниковий запас, більш того, корисно та цікаво провести час.

Спланувати час на перегляд однієї серії тривалістю 20-40 хвилин значно простіше, ніж на перегляд двохгодинного фільму. Якщо не маєте часу й на це, розбийте перегляд серії на 2 дні. Візьміть собі за звичку дивитися хоча б 1-2 серії на тиждень. Для кращого розуміння, дивіться в навушниках.

Було б добре обговорювати з кимось кожну серію. В нашій школі учням допомагають у цьому викладачі, які готують на кожну серію завдання, які допоможуть взяти з перегляду максимальну користь для підвищення вашого рівня.

Крім того Vanilla English надає доступ до платного мега-крутого сайту Puzzle Movies. Там можна знайти безліч серіалів, фільмів та мультфільмів різної складності, створити особистий словник з перекладом та функцією самоперевірки.

Отже огляд серіалів:

Suits (Форс-мажори)

Рік випуску: 2011
Жанр: Драма. Комедія.
Тривалість серії: 44 хвилини
Складність: висока складність
Акцент: американський

Тікаючи після невдалої спроби збуту наркотиків, юрист-самоучка Майк Росс, який видає себе за випускника Гарварда, потрапляє на співбесіду до одного з кращих адвокатів по операціях Нью-Йорка Харві Спектру. Втомившись від нудних претендентів, Харві ризикує і наймає Майка- у хлопця вроджений талант і фотографічна пам’ять.

До сьомого сезону в серіалі знімалася американська актриса Меган Маркл, яка потім вийшла заміж за британського принца Гаррі.

Young Sheldon (Дитинство Шелдона)

Рік випуску: 2017
Жанр: Комедія
Тривалість серії: 20 хвилин
Складність: низька складність
Акцент: американський

Серіал про дитинство геніальної дитини – Шелдона Купера – одного з головних героїв “Теорії Великого Вибуху”. Розповідає про будні надзвичайно розумного хлопчика, його відносини з родиною та навколишнім світом у дуже цікавій та гумористичній формі. А його екстраординарна та драйвова Бабуся (Meemaw) приємно здивує поціновувачів “Теорії Великого Вибуху”.

Weird City (Дивакувате Місто)

Рік випуску: 2019
Жанр: Комедія. Наукова фантастика.
Тривалість серії: 28 хвилини
Складність: середня складність
Акцент: американський

Дія цього неординарного серіалу відбувається в майбутньому, в місті, розділеному на дві частини Лінією. Над Лінією – хмарочоси, перебільшені сучасні технології, відсутність сексу, а під лінією – щось на зразок сучасного міста нижчого рівня, з реальними людьми, що живуть повноцінним життям. Кожна серія розкриває окрему історію.

Яскравий серіал, знятий YouTube Originals, в якому ви побачите надсучасну техніку, цифрових тварин, телебачення, яке завантажує картинку прямо в мозок….але він дивний, дуже дивний…

Lie To Me (Теорія брехні)

Рік випуску: 2009
Жанр: Детектив. Драма. Трилер.
Тривалість серії: 44 хвилини
Складність: середня складність
Акцент: британський

Доктор Лайтман вважає, що всі брешуть. І щоб довести це, йому достатньо всього лише пару хвилин поспілкуватися з людиною. Будь-який рух, жест, будь-яке необережне слово можуть видати в вас брехуна. Треба лише вміти це побачити.

Середньостатистична людина бреше три рази за десять хвилин розмови. Завдання доктора Лайтмана і його колег – розпізнати цю брехню, і, використовуючи свої таланти, вони рятують від в’язниці невинних і садять за грати злочинців.

Extr@ (Екстр@)

Рік випуску: 2003
Жанр: Комедія.
Тривалість серії: 25 хвилини
Складність: низька складність
Акцент: британський

І наостанок згадаємо британський серіал Extra для вивчення іноземних мов. Серіал Extra спеціально розроблений британським телеканалом «Channel 4» для швидкого засвоєння розмовної англійської мови.

Були випущені версії на англійській, німецькій, французькій та іспанській мовах. Рекомендовано до перегляду навіть початківцям.