Популярні ресурси для вивчення англійської мови

Почали б ви вчити англійську мову, якби не стояло питання часу і грошей? Якщо ви відповіли “так”, то вже практично нічого не віддаляє вас від наміченої мети! Слід просто почати!

Не варто довго роздумувати навіщо вам це потрібно і яку вигоду принесе (хоча це очевидно – від нових кар’єрних можливостей до свободи спілкування і нових друзів), адже таким чином наш мозок відмовляє нас від дій. Потрібно просто взятися за роботу;)

І поки ви ретельно вибираєте собі найкрутіші курси для відвідування, ми рекомендуємо впроваджувати англійську мову в ваше життя прямо тут і зараз. Для цього вам знадобиться інтернет і блокнот з ручкою.

Для початку рекомендую відвідати чудовий сайт www.engvid.com, де ви знайдете короткі відео уроки всіх рівнів і на будь-яку тематику. Переглянувши які, ви зможете пройти невеликий тест і закріпити отримані знання. Це все безкоштовно і навіть без реєстрації. Також ви можете вибрати підходящого саме вам викладача (адже людський фактор ніхто не відміняв) і переглядати саме його уроки.

Ще одним прекрасним ресурсом для тих, хто вивчає є сайт www.eslvideo.com, який надасть вам різні розважально-повчальні відео розбиті за рівнями, від початківця до просунутого. До кожного відео йде тестове завдання, а для просунутого рівня є скрипти і багато цікавого з TED talks.

Якщо Ви вже досягли певного рівня володіння англійською мовою, і хочете підтримувати його, зверніть увагу на різний відео- контент в youtube. Наприклад, надихаючий канал Evan Carmichael. Він щодня мотивує людей викладаючи різні відео, що допомагають повірити в себе і рухатися вперед до наміченої мети. Наприклад, секція “Top 10 Rules for Success” дає нам можливість повчиться у найвидатніших умів сучасності і застосовувати їх поради для створення власного успіху.

Сприйняття іноземної мови на слух, це один з найбільш важливих навичок у вивченні іноземної мови. Саме тому ми вам відео в першу чергу. Також за допомогою відео ви вивчите багато сучасної лексики, якщо не полінуйтеся натиснути на паузу і записати незнайомі слова. Так що сподіваємось, ці поради допоможуть вам зробити свою подорож в світ вивчення англійської мови захоплюючим і легким!

З повагою, найкрутіша школа англійської мови в Броварах VanillaEnglish.com.ua