English School стає Vanilla English

Мовна школа English School, що вже 10 років успішно веде свою діяльність в м. Бровари, вступила у новий освітній сезон під новою назвою. Тепер це Школа англійської мови Vanilla English.

Про діяльність школи та методи навчання розповідає засновниця школи Ольга Терещук:

На мою думку, в еру стрімкого розвитку цифрових технологій все-таки дуже важливим залишається людський фактор. Я переконана, що в процессі навчання ніякі програми не замінять живого спілкування та знань, які може дати викладач.

Нашим пріоритетом в навчанні є цікаві інформативні заняття, на яких ви зможете не тільки осягнути особливості іноземної мови, а й опанувати додатковою інформацією в сфері культури, історії, міфології, літератури, а також сучасних реалій.

Для успішного освоєння іноземної мови вам необхідні три складові: 1. Жага до знань та самовдосконалення. 2. Наполегливість. 3. Професійний викладач та вдало підібрана програма навчання. Тож беріть перше, та друге, а ми забезпечимо вас третім компонентом!

Школа англійської мови Vanilla English знаходиться в самому центрі Броварів: вул. Гагаріна, 16 , Бізнес-центр “Ліза”. +38-097-786-77-85 welcome2@vanillaenglish.com.ua