Vanilla English йде в онлайн

В непростих умовах сьогодення всім довелося переходити на он-лайн формат, і Vanilla English не виключення. Наші викладачі пройшли необхідні курси та вебінари, щоб зробити он-лайн заняття для вас максимально захоплюючими та продуктивними. Багатьом нашим учням вже полюбився такий формат, тому навіть після повернення до офісу знайдуться бажаючі продовжувати займатися он-лайн.

Формат он-лайн навчання вже не втратить своєї популярності. Тому пропонуємо придивитися до нього поближче. Найбільшими його прибічниками  завжди були фрілансери, мандрівники, покоління Z та інтроверти.  Відтепер він однозначно матиме вдвічі більше поціновувачів. 

Якщо ви любите подорожувати, часто буваєте у відрядженнях, але попри все це хотіли би продовжувати вивчення іноземної мови, то вам найкраще підійдуть он-лайн заняття. 

Теперішнє життя неймовірно динамічне та стрімке, тому важливо не збитися з ритму та невпинно вдосконалювати себе та свої навички. 

Ті, хто вже не перший день вивчають мову, добре розуміють, що перерва навіть в 7-10 днів вже негативно вплине на процес засвоєння іноземної мови, особливо для початківців. Тому важливо не припиняти цей процес, та перейти на он-лайн заняття, наприклад, під час від’їзду чи лікарняного.

Навіть просунуті учні потребують розмовної практики, якщо хочуть зберегти свій рівень володіння мовою.  Тому таким ми радимо займатися хоча б один раз на тиждень.

Викладачі в Vanilla English використовують найпрогресивніші платформи для занять онлайн: Zoom, Skype та Whereby  для створення максимально натурального середовища для вивчення іноземної мови.